jumpo_trampoliny.png

Oferta trampolin zewnętrznych

Nasze trampoliny zewnętrzne nie tylko bawią i cieszą dzieci czy dorosłych, ale również spełniają wysokie wymogi bezpieczeństwa. Posiadamy certyfikat zgodności z normą EN 1176-1 wydany przez TUV SUD. Trampoliny ogrodowe otwarte (bez siatki) są wykonywane z materiałów przyjaznych środowisku naturalnemu, co sprawia, że są nie tylko bezpieczne, ale też ekologiczne. W ofercie posiadamy trampoliny niewielkich rozmiarów oraz większe modele, przeznaczone do wspólnej zabawy dzieci i rodziców. Trampoliny do skakania różnią się także kształtem bądź kolorami, a mnogość modeli pozwoli na wybranie tej właściwej trampoliny na zewnątrz.

Showing 1–16 of 29 results

Radosna zabawa na trampolinach ma pozytywny wpływ na dzieci. Mogą one odreagować codzienny stres, dostarczyć sobie niezbędną dla właściwego rozwoju porcję ruchu fizycznego, zadbać o prawidłową masę ciała i poprawić sprawność ruchową. Skakanie na trampolinie jest sportem bezpiecznym, który można wykonywać na świeżym powietrzu, dotleniając w ten sposób organizm. Jako producent trampolin wiemy, jak istotną rolę w życiu każdego dziecka gra rozwój fizyczny, ale mamy również świadomość, jak cenne jest to, by było ono bezpieczne. Trampoliny dla dzieci wychodzące spod naszych skrzydeł są warte zaufania — robimy wszystko, co w naszej mocy, aby każda wkopana trampolina dawała tyle radości, co bezpieczeństwa!

TRAMPOLINY OGRODOWE

Nasze zewnętrzne trampoliny ogrodowe zachowują stabilność i nie pozwalają na bolesne upadki. Ich krawędzie są zabezpieczone, dlatego konstrukcja nie załamie się pod wpływem obciążenia. Zalecamy jednak, aby dziecięce zabawy na placach zabaw odbywały się pod czujnym okiem opiekuna. Każda nasza trampolina to model bez siatki, wkopywany w ziemię (są to urządzenia typu Walk), przez co świetnie sprawdzi się nawet do niewielkiej przestrzeni, w której liczy się każdy metr. Wybierz oryginalne trampoliny ziemne segmentowe i spraw, że Twój ogród zyska dodatkowe miejsce do wspólnej zabawy! Sprzedaż dotyczy urządzeń w pełni bezpiecznych oraz przetestowanych, których ceny pozytywnie zaskakują!

TRAMPOLINY ZEWNĘTRZNE ZIEMNE I WIELE WIĘCEJ

W naszej ofercie znajdziesz oczywiście trampoliny ziemne, których jesteśmy producentem, ale proponujemy także inne, atrakcyjne przedmioty: hamaki miejskie, trampoliny z otwieraną pokrywą, a nawet gotowe zestawy trampolin składające się z elementów w wielu różnych kształtach. Wszystkie nasze propozycje mogą stworzyć wyjątkową przestrzeń do skakania dla dzieci i dorosłych. Mamy pewność, że każda nasza trampolina na równo z ziemią, a także każdy hamak posłużą jako świetne elementy małej architektury miejskiej lub prywatnej. Koniecznie sprawdź cały nasz asortyment i wybierz urządzenie, które najbardziej odpowiada Twoim preferencjom oraz wpisuje się w Twoje zapotrzebowanie.