Trampoliny kwadratowe

Trampoliny kwadratowe typu Quad są przeznaczone do używania na zewnątrz budynków. Model ten wkopywany jest do ziemi, zapewniając tym samym większe bezpieczeństwo dzieciom. Tak zamontowana trampolina jest stabilna i nie wywraca się. W naszej ofercie znajdziecie produkty w różnych rozmiarach. Mniejsze z nich dobrze posłużą radosnej zabawie dla jednego dziecka, z kolei większe modele dopuszczają zabawę dwóch osób jednocześnie. Trampoliny kwadratowe spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa EN 1176 „Wyposażenie placów zabaw i nawierzchnie – Część 1. Ogólne wymagania bezpieczeństwa i metody badań”, co potwierdzone jest certyfikatem. Wszelkie zagrożenia, na które narażone są dzieci podczas zabawy na trampolinie, zostają wyeliminowane. Mogą z niej korzystać maluchy już od powyżej 3 roku życia pod warunkiem pozostawania w pobliżu osób dorosłych. Wszystkie materiały użyte do budowy naszych trampolin są ekologiczne: obudowa, mata do skakania oraz elementy amortyzacji. Trampoliny kwadratowe są znakomitym wyposażeniem placów zabaw, świetnie sprawdzają się również na otwartych przestrzeniach prywatnych posesji. Zapewniają one dzieciom solidną porcję tak pożądanego dziś ruchu, który wpływa pozytywnie na funkcjonowanie całego organizmu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

OGRODOWE TRAMPOLINY KWADRATOWE JUMPO PRZEPISEM NA ŚWIETNĄ I BEZPIECZNĄ ZABAWĘ!

Kwadratowa trampolina dla dzieci to sprzęt, który składa się z maty do skakania zamocowanej na solidnym stelażu wkopanym w ziemię. Kwadratowe trampoliny ziemne Jumpo są niezwykle praktycznym rozwiązaniem nawet dla niewielkich ogrodów przydomowych czy placów zabaw ze względu na swój wyjątkowo funkcjonalny kształt, pozwalający na łatwe łączenie ich z innymi elementami. Wielu z naszych klientów docenia trampoliny ziemne ze względu na swój dyskretny wygląd – wkopanie ich w ziemię nie wpływa negatywnie na odbiór wizualny części ogrodowej. To rozwiązanie dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo korzystających z nich dzieci, skutecznie uniemożliwiając upadek.

Cena kwadratowej trampoliny ziemnej uzależniona jest u nas od powierzchni maty do skakania. Ze względu na jej wymiary wyróżniamy sześć opcji wielkości:

  • Quad 80,
  • Quad 100,
  • Quad 120,
  • Quad 150,
  • Quad 180,
  • Quad 200.

Kwadratowa trampolina firmy Jumpo to bezpieczne rozwiązanie i zdecydowana wygoda użytkowania. Wybór ziemnej trampoliny gwarantuje łatwiejszy dostęp dla każdego dziecka, gdyż nie trzeba wchodzić po drabince na wysoko umieszczoną batutę. Kolorystyka naszych trampolin zmienia się w zależności od modelu i powierzchni.