Jumpo

Jeśli mają Państwo pytania, potrzebują pomocy, lub chcą podzielić się z nami Waszymi uwagami, prosimy o kontakt. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

JUMPO Trampoliny Ziemne

ul. J. Mireckiego 13A/7M
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel.: +48 799269994
e-mail: biuro@jumpo.pl

Hamaki na plac zabaw

Hamak miejski to przykład wyjątkowego elementu małej architektury, który możemy zastosować w infrastrukturze miejskiej w wydzielonych strefach relaksu. W Polsce tworzenie stref z hamakami nie jest jeszcze bardzo popularne – niewielu członków administracji decyduje się na ich zamontowanie. Jumpo, jako polski producent hamaków, zachęca Was zatem do wyróżnienia się z tłumu! Hamak miejski to uniwersalny sposób na odpoczynek zarówno w centrach miast, na placach zabaw, jak i w parkach. Można go zamontować praktycznie wszędzie – przy jeziorach, chodnikach czy boiskach. Plac zabaw z hamakiem będzie bowiem wspaniałą atrakcją dla najmłodszych. Tego rodzaju siedziska są bardzo podobne do standardowych, które mocujemy we własnych ogrodach, lecz wyróżnia je o wiele bardziej wytrzymała konstrukcja – są wykonane z materiałów, które nie ulegną zniszczeniu mimo upałów, deszczów czy silnego wiatru. Zachęcamy do przejrzenia naszych produktów, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości – do kontaktu z naszymi ekspertami. Hamak miejski to odpowiedź na potrzebę relaksu mieszkańców w Waszym mieście!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

PLACE ZABAW Z HAMAKAMI — DESIGN, KTÓRY ZACHWYCA

Place zabaw z hamakami stanowią nie tylko przestrzeń do zabawy, ale również prawdziwą oazę relaksu dla jeszcze większej przyjemności spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jako polski producent hamaków doskonale wiemy, że powinny być one zaprojektowane tak, by spełniać wymagania użytkowników. Dlatego też zwracamy szczególną uwagę nie tylko na wykonanie, ale również ich design. Przede wszystkim powinien on pasować do charakterystyki pozostałych elementów. Chcecie w swoim mieście stworzyć plac zabaw z hamakiem w centrum? Nic trudnego! Wystarczy nasza pomoc, a przestrzeń może zmienić się nie do poznania. Każdy nasz hamak parkowy świetnie wpisze się w plac zabaw z trampolinami bądź innymi urządzeniami rozwijającymi motorykę dzieci. Profesjonalny producent hamaków powinien proponować rozwiązania, które idealnie ze sobą współgrają, a nasze hamaki miejskie dokładnie takie są! Główna część przeznaczona do leżenia może przypominać powierzchnię do skakania w trampolinach, a to przełoży się na harmonijny wygląd całej małej architektury. Place zabaw z hamakiem to atrakcja zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych, którzy w ten sposób zyskują miejsce do relaksu.

Polski producent hamaków – przestrzeń zabawy i relaksu

Jumpo, jako polski producent hamaków, z pasją tworzy wyjątkowe przestrzenie zabaw dla najmłodszych. Konstruowane przez nas hamaki wydzielają strefę odpoczynku dla dzieci i dorosłych. Dzięki naszym designerskim produktom place zabaw z hamakami stają się niepowtarzalnym miejscem, uatrakcyjniającym krajobraz miejski. Jako producent hamaków dbamy o najwyższą jakość naszych wyrobów, tworząc bezpieczne i trwałe rozwiązania, które zachęcają dzieci do aktywnej zabawy na świeżym powietrzu. Odkryjcie z nami nowy wymiar relaksu i bezpieczeństwa na placach zabaw z hamakami Jumpo.

DESIGNERSKIE HAMAKI PARKOWE W KORZYSTNYCH CENACH

Zależy Wam na tym, aby przestrzeń wokół obiektów rekreacyjnych przyciągała jak najwięcej mieszkańców? Zdecydowanie się na place zabaw z hamakiem to strzał w dziesiątkę! Zarówno rodzice, jak i dzieci będą mogli wypocząć w jednym miejscu – maluchy aktywnie, a dorośli, relaksując się. Proponowane hamaki miejskie dostępne są w naprawdę korzystnej cenie, która zachęca do zakupów. Jako producent hamaków gwarantujemy, że inwestycja w nie szybko się zwróci w postaci zwiększenia zainteresowania całym obiektem rekreacyjnym!

,

You don't have permission to register