Jumpo

Jeśli mają Państwo pytania, potrzebują pomocy, lub chcą podzielić się z nami Waszymi uwagami, prosimy o kontakt. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

JUMPO Trampoliny Ziemne

ul. J. Mireckiego 13A/7M
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel.: +48 799269994
e-mail: biuro@jumpo.pl

Trampoliny prostokątne

Trampoliny ogrodowe prostokątne typu Walk stanowią najliczniejszą grupę wśród produkowanych przez nas trampolin ziemnych. Ich rozmiary pozwalają bawiącym się dzieciom na dodatkowe akrobacje w powietrzu, co wpływa pozytywnie na satysfakcję z zabawy. Są to bezpieczne urządzenia, które powstały zgodnie z normą EN 1176 „Wyposażenie placów zabaw i nawierzchnie – Część 1. Ogólne wymagania bezpieczeństwa i metody badań”, co potwierdzone jest uzyskanym certyfikatem. Na tego typu urządzeniach każde dziecko powyżej 3 roku życia pod asystą osoby dorosłej może czuć się bezpiecznie. Przy ich produkcji użyto materiałów ekologicznych. Trampoliny Walk, dzięki swoim rozmiarom, pozwalają na wykonywanie rozmaitych akrobacji, a nawet wzięcie niewielkiego rozbiegu. Trampoliny montuje się w ziemi, a więc są stabilnie. To bardzo bezpieczne urządzenia. Zapewnią one poprawę kondycji fizycznej Waszych pociech oraz wiele, wiele radości z zabawy na świeżym powietrzu. Różne warianty kolorystyczne pozwolą bez trudu dopasować trampolinę do wystroju placu zabaw. Klienci indywidualni będą też z pewnością pozytywnie zaskoczeni ich łatwym montażem i bezproblemową obsługą. Gwarantujemy szeroki uśmiech na twarzach Waszych dzieci, skaczących na naszych najlepszych trampolinach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Dlaczego warto zainwestować w dużą trampolinę prostokątną?

Trening lub zabawa na profesjonalnej prostokątnej trampolinie to idealny sposób na spędzanie wolnego czasu w ogrodzie, parku czy na boisku szkolnym. Trampoliny podziemne Jumpo idealnie sprawdzą się bowiem zarówno jako wyposażenie części rekreacyjnych w miejscach użyteczności publicznej, jak i na prywatnych posesjach. Mając na uwadze, jak szybko dzieci nudzą się podczas standardowych zabaw, warto pomyśleć o montażu dużej trampoliny prostokątnej. Wystarczy jeden, konkretny element, w postaci prostokątnej trampoliny, by dostarczyć dziecku mnóstwa radości trwającej wiele godzin. Trampolina ziemna prostokątna to element wyposażenia, który z całą pewnością podniesie poziom atrakcyjności dowolnego terenu rekreacyjnego i ogrodu. Nasze trampoliny w kształcie prostokąta świetnie sprawdzą się również na obszarach znajdujących się w pobliżu obiektów sportowych, gdyż trening na tak dużej trampolinie niesie za sobą wiele prozdrowotnych korzyści. 

,

You don't have permission to register