Trampoliny okrągłe

Trampoliny ziemne zewnętrzne okrągłe są łatwe w montażu i mogą stanowić wyposażenie niemalże wszystkich placów zabaw oraz większości posesji prywatnych. Dla indywidualnych odbiorców przygotowaliśmy bogaty asortyment trampolin ogrodowych. Ich okrągła konstrukcja, zapewnia bezpieczeństwo zabawy. Okrągłe trampoliny zewnętrzne posiadają różne rozmiary i są przeznaczone do zabawy dla jednego dziecka. Trampoliny te wkopuje się w ziemię, dzięki czemu uzyskują stabilność i niską wywrotność. Dzięki nim najmłodsi mogą oddawać się zabawie na wolnym powietrzu, nie tylko świetnie spędzając czas, ale też wzmacniając mięśnie i ogólną kondycję fizyczną.

Trampoliny okrągłe składają się z trzech podstawowych segmentów takich jak: obudowa, specjalna mata sprężysta oraz mata amortyzacyjna. Dostępnych jest wiele odmian kolorystycznych naszych trampolin okrągłych. Zadbaliśmy o to, aby projekty okrągłych trampolin spełniały najwyższe europejskie standardy. Trampoliny są zaprojektowane zgodnie z normą EN 1176 „Wyposażenie placów zabaw i nawierzchnie – Część 1. Ogólne wymagania bezpieczeństwa i metody badań”, co potwierdzone jest certyfikatem. Na dzieci czeka więc wspaniała zabawa, do której możecie się również przyłączyć. Podczas zabawy dziecka na trampolinie zaleca się, aby w pobliżu przebywała osoba dorosła.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

TRAMPOLINA CIRCLE – WYJĄTKOWA TRAMPOLINA GWARANTUJĄCA BEZPIECZNĄ ZABAWĘ

Trampolina ziemna okrągła, to element, który zdecydowanie podniesie atrakcyjność placu zabaw, parku czy ogrodu przydomowego. Okrągła konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo zabawy, minimalizując ryzyko urazów do 0. Optymalny kształt jest atrakcyjny jako pojedynczy element, bądź składowa fantazyjnych konstrukcji. Cena trampolin Circle uzależniona jest od powierzchni maty do skakania dostępnej w czterech wariantach:

  • Circle 080,
  • Cirlce 100,
  • Circle 130,
  • Circle 150,

Okrągła trampolina to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie chcemy uatrakcyjnić wygląd terenu rekreacyjnego, zapewniając jednocześnie jeszcze więcej możliwości zabawy. Jej uszczelniona powierzchnia minimalizuje ryzyko wpadania niewielkich przedmiotów do środka trampoliny. Większe powierzchnie trampoliny o kształcie okręgu umożliwiają wspólną zabawę i asekurację przez dorosłego. Optymalny kształt okręgu pozwoli na zamontowanie trampoliny nawet na trudnym do zagospodarowania terenie, umożliwiając maluchom wspólną zabawę na świeżym powietrzu.