Jumpo

Jeśli mają Państwo pytania, potrzebują pomocy, lub chcą podzielić się z nami Waszymi uwagami, prosimy o kontakt. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

JUMPO Marcin Felisiak

ul. Dzielna 76/2
80-404 Gdańsk

tel.: +48 58 350 18 43
e-mail: biuro@jumpo.pl

Trampoliny okrągłe

Trampoliny ziemne zewnętrzne okrągłe są łatwe w montażu i mogą stanowić wyposażenie niemalże wszystkich placów zabaw oraz większości posesji prywatnych. Dla indywidualnych odbiorców przygotowaliśmy bogaty asortyment trampolin ogrodowych. Ich konstrukcja jest okrągła, zapewnia bezpieczeństwo zabawy. Okrągłe trampoliny zewnętrzne posiadają różne rozmiary i są przeznaczone do zabawy dla jednego dziecka. Trampoliny te wkopuje się w ziemię, dzięki czemu uzyskują stabilność i niewywrotność. Dzięki nim milusińscy mogą oddawać się zabawie na wolnym powietrzu, nie tylko świetnie się spędzając fantastycznie czas, ale też wzmacniając mięśnie i ogólną kondycję fizyczną.

Trampoliny okrągłe składają się z trzech podstawowych segmentów takich jak: obudowa, specjalna mata, która jest sprężysta oraz mata amortyzacyjna. Dostępnych jest wiele odmian kolorystycznych naszych trampolin okrągłych. Zadbaliśmy o to, aby projekty okrągłych trampolin spełniały najwyższe europejskie standardy. Trampoliny są zaprojektowane zgodnie z normą EN 1176 „Wyposażenie placów zabaw i nawierzchnie – Część 1. Ogólne wymagania bezpieczeństwa i metody badań”, co potwierdzone jest certyfikatem. Na dzieci czeka więc wspaniała zabawa, do której Państwo mogą się również przyłączyć. Podczas zabawy dziecka na trampolinie zaleca się, aby w pobliżu przebywała osoba dorosła.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

X