Jumpo

Jeśli mają Państwo pytania, potrzebują pomocy, lub chcą podzielić się z nami Waszymi uwagami, prosimy o kontakt. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

JUMPO Trampoliny Ziemne

ul. J. Mireckiego 13A/7M
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel.: +48 799269994
e-mail: biuro@jumpo.pl

Zestawy trampolin ziemnych na plac zabaw

Firma Jumpo jest w stanie przygotować zintegrowane zestawy trampolin, tzw. parki trampolinowe, które jako wyposażenie placów zabaw przeznaczone są dla większej liczby dzieci. Takie rozwiązanie to też większa radość z zabawy. Połączone trampoliny mają wiele zalet. Przeskakiwanie z jednej na drugą jest wielką frajdą dla najmłodszych, a zabawa w grupie jest zawsze znacznie przyjemniejsza. Firma Jumpo może zaprojektować zestaw trampolin dla placów zabaw lub indywidualnych odbiorców. Nasze projekty trampolinowych parków dla dzieci uwzględniają przeznaczenie urządzeń oraz warunki terenowe. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

PARKI TRAMPOLINOWE — CIEKAWA ATRAKCJA MIEJSKA

Połączone trampoliny, tworzące trampolinowy park, będą cieszyć się popularnością wśród dzieci szczególnie w centrum miasta. Dlaczego? Maluchy chętnie skorzystają z takiej atrakcji podczas zwiedzania nowych okolic – będą miały możliwość spróbowania zupełnie nowej aktywności. Park trampolinowy to projekt, w którego realizacji chętnie pomożemy. Projektowanie nie jest nam obce, a nasze produkty świetnie wpiszą się w każdą koncepcję. Gwarantujemy, że nic nie podniesie walorów danej przestrzeni tak jak dobrze zaaranżowane parki trampolinowe. Dla dzieci, a także dorosłych będzie to przestrzeń, w której można poprawić swoją koordynację ruchową oraz kondycję. Wykonaliśmy setki takich konstrukcji, a zrealizowane projekty naszych trampolinowych parków można podziwiać w naprawdę wielu zakątkach kraju!

TRAMPOLINOWY PARK — TEREN, WIZJA, PROJEKT

Aby mogły powstać trampolinowe parki zewnętrzne, niezbędny jest teren o odpowiednio dużych rozmiarach – musi swobodnie zmieścić się tam zestaw trampolin ziemnych, a także inne atrakcje przeznaczone typowo na plac zabaw. Wizja połączenia urządzeń do skakania ze zjeżdżalniami na tym samym terenie to świetna opcja. Taki park pozwoli na aktywną formę zabawy zarówno dzieciom poniżej 3 roku życia, jak i dorosłym. Chcecie, aby w Waszej przestrzeni miejskiej znalazł się trampolinowy park? Z Jumpo nie musicie przejmować się stroną techniczną – projektowanie zostawcie nam! Zajmiemy się wszystkim od A do Z, aby przestrzeń była przede wszystkim bezpieczna i właściwie zaaranżowana. Czekamy na Wasz ruch!

Parki trampolinowe dla dzieci – niekończąca się radość z Jumpo!

Trampolinowe parki dla dzieci to bardzo potrzebne naszym pociechom miejsca – to tu najmłodsi mogą swobodnie rozwijać zdolności motoryczne i czerpać radość z zabawy na świeżym powietrzu. Wybór trampolin Jumpo to gwarancja bezpieczeństwa oraz materiałów najlepszej jakości. Stworzony z nich trampolinowy park może być podzielony na zróżnicowane strefy, gwarantujące pełne spektrum atrakcji. Pomożemy Wam rozwinąć w dzieciach pasję do aktywności fizycznej!

,

You don't have permission to register