Zestawy trampolin ziemnych na plac zabaw

Firma Jumpo jest w stanie przygotować zestawy trampolin, tzw. parki trampolinowe, które jako wyposażenie placów zabaw przeznaczone są dla większej liczby dzieci. Takie rozwiązanie to też większa radość z zabawy. Połączone trampoliny mają wiele zalet. Przeskakiwanie z jednej na drugą jest wielką frajdą dla najmłodszych, poza tym zabawa w grupie jest zawsze fajniejsza: nie jest już ograniczona do jednej osoby zajmującej trampolinę. Firma Jumpo może zaprojektować zestaw trampolin dla placów zabaw lub dla indywidualnych odbiorców. Nasze projekty uwzględniają przeznaczenie urządzeń oraz warunki terenowe. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

PARKI TRAMPOLINOWE — CIEKAWA ATRAKCJA MIEJSKA

Połączone trampoliny, tworzące zestaw rozrywkowy, będą cieszyć się szczególną popularnością w centrum miasta. Dlaczego? Maluchy chętnie skorzystają z takiej atrakcji podczas zwiedzania nowych okolic — będą miały możliwość spróbowania zupełnie nowej aktywności. Park trampolinowy to projekt, w którego realizacji chętnie pomożemy. Projektowanie nie jest nam obce, a nasze produkty świetnie wpiszą się w każdą koncepcję. Gwarantujemy, że nic nie podniesie walorów danej przestrzeni tak jak dobrze zaaranżowane parki trampolinowe. Dla dzieci, a także dla dorosłych będzie to świetna przestrzeń, w której można ćwiczyć swoją koordynację ruchową. Wykonaliśmy setki takich konstrukcji, a zrealizowane projekty naszych trampolinowych parków można podziwiać w naprawdę wielu zakątkach kraju!

TRAMPOLINOWY PARK — TEREN, WIZJA, PROJEKT

Aby mogły powstać trampolinowe parki zewnętrzne, niezbędny jest teren o odpowiednio dużych rozmiarach — musi swobodnie zmieścić się tam zestaw trampolin ziemnych, a także kilka atrakcji przeznaczonych typowo na plac zabaw. Wizja połączenia urządzeń do skakania ze zjeżdżalniami na tym samym terenie to świetna opcja. Dlaczego? Taki park pozwoli bowiem na aktywną formę zabawy zarówno dzieciom poniżej 3 roku życia, jak i dorosłym. Chcesz, aby w Twojej przestrzeni miejskiej znalazł się trampolinowy park? Projekt to kolejny aspekt, jaki musisz brać pod uwagę poza wymiarami gruntu oraz swoją wizją. Jednak nie musisz przejmować się stroną techniczną — projektowanie zostaw nam! Zajmiemy się wszystkim od A do Z, aby przestrzeń była przede wszystkim bezpieczna i właściwie zaaranżowana. Czekamy na Twój ruch!