Jumpo

Jeśli mają Państwo pytania, potrzebują pomocy, lub chcą podzielić się z nami Waszymi uwagami, prosimy o kontakt. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

JUMPO Trampoliny Ziemne

ul. J. Mireckiego 13A/7M
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel.: +48 799269994
e-mail: biuro@jumpo.pl

O Jumpo

Zespół naszej firmy pracuje w Trójmieście, a nazwę Jumpo wybraliśmy, aby zaakcentować zabawę dzieci na trampolinach, których produkcją się zajmujemy. Jesteśmy młodzi, nasz zespół nieustannie ma wiele innowacyjnych pomysłów. Jednym z nich był projekt autorskiej trampoliny dla dzieci. Obecnie zajmujemy się produkcją, dystrybucją oraz udoskonalaniem naszych ziemnych trampolin.

W tej pracy jedno jest bezcenne – są to uśmiechy dzieci, które bawią się na naszych trampolinach w ogrodach lub na placach zabaw. Zabawa ta jest w zupełności bezpieczna, ponieważ nasze trampoliny spełniają wymagania stawiane przez urzędy sprawujące nadzór nad jakością takich produktów.

Firma Jumpo rozwija się nieustannie i wchodzi ze swoją ofertą na nowe rynki. Wszędzie, gdzie się pojawiamy, wzbudzamy zaciekawienie Klientów. Są nimi m.in. rodzice szukający nowych, ciekawych rozrywek dla swoich dzieci. Także zarządcy placów zabaw są zainteresowani wyposażeniem tych miejsc w trampoliny ziemne Jumpo. Uważamy, że nasza firma posiada olbrzymi potencjał i dobre perspektywy na przyszłość. Z naszą energią, niewyczerpanymi pomysłami oraz innowacyjnym podejściem do zagadnień produkcyjnych i projektowych mamy szansę zaistnieć na jeszcze większą skalę niż do tej pory.

jumpo
jumpo

Informacje o trampolinach

Produkujemy trampoliny montowane w ziemi. Powierzchnia do skakania znajduje się na poziomie ziemi, więc dzieciom nie grozi nigdy upadek z wysokości. Posiadamy w sprzedaży ziemne trampoliny ogrodowe, które są wybierane przez indywidualnych Klientów, posiadających posesje z ogrodami. Oferta obejmuje również trampoliny przeznaczone na place zabaw. Ich odbiorcami są spółdzielnie mieszkaniowe, ratusze miejskie i inni zarządcy placów zabaw w miastach.

Nasze trampoliny wytwarzamy w trzech kształtach: okrągłym, kwadratowym i prostokątnym. Ich wielkość oraz kolorystyka zmienia się w zależności od modelu. Trampoliny możemy dopasować wymiarem do miejsca ich użytkowania. Potrafimy także projektować trampolinowe parki, czyli zespoły połączonych trampolin. Nasze trampoliny zewnętrzne cechuje elegancki i nowoczesny design oraz najwyższa dbałość o bezpieczeństwo bawiących się na nich dzieci. Szczególną uwagę zwracamy na jakość materiałów użytych do budowy naszych trampolin ziemnych

DODATKOWE INFORMACJE

Wszystkie produkowane przez nas trampoliny są atestowane. Posiadamy certyfikat zgodności z normą EN 1176-1 wydany przez TUV SUD. Ręczymy za ich jakoś wykonania. Trampoliny są odporne na warunki atmosferyczne oraz na akty wandalizmu. Produkowane są z ekologicznych materiałów. Prosimy o kontakt we wszystkich sprawach związanych z naszymi trampolinami. Chętnie doradzamy oraz bezzwłocznie odpowiadamy na wszelkie pytania.

You don't have permission to register