Jumpo

Jeśli mają Państwo pytania, potrzebują pomocy, lub chcą podzielić się z nami Waszymi uwagami, prosimy o kontakt. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

JUMPO Trampoliny Ziemne

ul. J. Mireckiego 13A/7M
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel.: +48 799269994
e-mail: biuro@jumpo.pl

Wskocz w kolory z JUMPO

Warto wspierać dziecięcą aktywność fizyczną. Ruch bardzo korzystnie wpływa na rozwój dziecka i daje wiele radości – wyraźmy to kolorami! Elementy trampolin ziemnych JUMPO można nabyć w wielu kolorach. To idealna opcja dla wszystkich, którzy chcą stworzyć niepowtarzalny, wielokolorowy park trampolin, zarówno w prywatnym ogrodzie przydomowym, jak i przestrzeni publicznej. Szeroka gama kolorystyczna to możliwość całkowitej personalizacji projektu i wyrażenia swojej kreatywności. Wszak ogranicza nas jedynie wyobraźnia…

Wyróżnij swoją przestrzeń kolorami!

Wyboru koloru konkretnych elementów dokonujemy po podjęciu decyzji o kształcie i rozmiarze trampoliny. Możemy odważnie decydować o kolorze tzw. podłoża bezpiecznego – gumowego kołnierza, otaczającego naszą matę do skoków. Wykonany z mieszaniny granulatu SBR i EPDM oraz kleju poliuretanowego. Standardowe kolory to czarny w kropki, zielony, niebieski i czerwony, jednak u nas wszystko jest możliwe! W ofercie firmy Jumpo znajduje się blisko 30 wariantów kolorystycznych tego elementu. Niezbędnym składowym budowy trampoliny ziemnej jest mata do skoków z plastikowych lamelek. Wybór żywych kolorów ma zastosowanie nie tylko wizualne, ale także praktyczne. Maty wyraźnie wskazują strefę do skakania, na której można bezpiecznie wykonywać rozmaite akrobacje. W ofercie firmy Jumpo znajdziesz aż 6 żywych odcieni mat. Jest to niebieski, zielony, żółty, pomarańczowy, czerwony oraz czarny.

W Jumpo istnieje blisko 30 wariantów kolorystycznych bezpiecznego podłoża!

kolory podłoża EPDM
pozostałe kolory powierzchni bezpiecznej

You don't have permission to register