Jumpo

Jeśli mają Państwo pytania, potrzebują pomocy, lub chcą podzielić się z nami Waszymi uwagami, prosimy o kontakt. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

JUMPO Trampoliny Ziemne

ul. J. Mireckiego 13A/7M
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel.: +48 799269994
e-mail: biuro@jumpo.pl

Zestaw Trampolin Budżet Obywatelski Przasnysz

Najpopularniejsze trampoliny Jumpo

Popularność trampolin rośnie już od 2. połowy XX wieku, kiedy to wynalazek słynnego, 16-letniego chłopca, zmienił się w produkt pożądany przez niejednego fana aktywnego spędzania czasu. Z każdym rokiem sprzedawanych jest ich więcej, a wszelkie udoskonalenia urządzeń jeszcze bardziej zwiększają popyt. Jesteśmy w stanie to stwierdzić bazując na naszym własnym doświadczeniu. Jumpo na przestrzeni kilku ostatnich lat znacznie zwiększyło sprzedaż trampolin ziemnych, a niektóre z nich cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Dzisiaj postanowiliśmy zestawić te modele, które nasi klienci lubią najbardziej.

Trampoliny ziemne kwadratowe — lider wśród fanów

Zestawienie otwierają najpopularniejsze rodzaje naszych trampolin — modele kwadratowe. Są one hitem sprzedaży już od dłuższego czasu, a nasi klienci co rusz przesyłają nam zdjęcia zaaranżowanych przy ich pomocy placów zabaw czy parków. Dlaczego to właśnie trampoliny kwadratowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Powodów ku temu może być wiele, lecz my mamy pewną teorię.

  • Niewielki rozmiar — trampoliny ziemne w kształcie kwadratu, m.in. model Quad 80 i Quad 100, są stosunkowo nieduże, a to pozwala na umieszczenie ich niemal w każdym miejscu. Co więcej, zgodnie z regulaminem trampolin, na urządzeniu może przebywać nie więcej niż jedna osoba. Często właśnie dlatego trampoliny na plac zabaw są mniejsze — umieszcza się kilka małych, aby umożliwić zabawę większej ilości osób na tej samej powierzchni.
  • Nowoczesny, uniwersalny kształt — z reguły klasyczne trampoliny są okrągłe, a przez to zajmują więcej miejsca i są trudniejsze w aranżacji. Być może dlatego klienci decydują się na modele kwadratowe. Z tych bardzo łatwo jest tworzyć większe zestawy, co — jak już wspominaliśmy — zwiększy dopuszczalną ilość użytkowników, którzy mogą bawić się w tym samym czasie, ale oprócz tego pozwoli na zaaranżowanie naprawdę efektownych, zewnętrznych parków trampolin.
  • Porównywalnie niższa cena — mamy świadomość tego, że cena trampolin ziemnych jest dość wysoka, lecz nie zawsze mamy na nią wpływ. Staramy się w miarę możliwości wykluczać wszelkie podwyżki cen. Podejrzewamy, że trampoliny ziemne kwadratowe są tak popularne, gdyż są najtańsze. Furorę w tym przypadku tak samo robi model Quad 80, jak i Quad 100, choć każdy z modeli kwadratowych jest stosunkowo tańszy od innych.
trampolina ziemna kwadratowa zestaw trampolin ziemnych kwadratowych

Zestawy trampolin — tegoroczny hit sprzedaży

Ostatnimi czasy coraz częściej tworzone są tzw. parki trampolinowe. Zarządcy osiedli, którzy posiadają do dyspozycji większy kawałek obszaru — na przykład planują zaaranżowanie placu zabaw lub zewnętrznego parku rozrywki — chętnie wybierają zestawy trampolin od Jumpo. Pomysły naszych klientów naprawdę nie znają granic, co często widzimy na zdjęciach ich prac. Dlaczego takie zestawy stały się tak chętnie kupowane? Oto nasza teoria.

  • Imponujące kształty — zestawy składają się z kilku trampolin o różnym kształcie. Połączenie modeli półokrągłych z kwadratowymi, trójkątnymi czy trapezowymi pozwala stworzyć naprawdę efektowny park trampolinowy. Zestawy wkopane przez naszych klientów przedstawiają podobizny zwierząt, pojazdów lub innych przedmiotów. Układane są w imponujący sposób. Szerzej o tych nietypowych kształtach pisaliśmy we wpisie: „Rodzaje trampolin ziemnych — część 2: zestawy specjalne”.
  • W zestawie taniej — osoby, które planują zaaranżowanie ciekawego placu zabaw lub parku trampolinowego, mogą wybierać zestawy, gdyż są one zwyczajnie tańsze niż zakup poszczególnych urządzeń pojedynczo. Trzy trampoliny kupione w zestawie kosztują praktycznie tyle samo co dwie zakupione osobno.

Rok 2022 był dla Jumpo ekscytującym okresem. Ten czas pozwolił nam przybliżyć się do naszych klientów i stworzyć taką ofertę, która naprawdę ich interesuje. Powyższe zestawienie to zwieńczenie naszej ciężkiej pracy — liczymy na to, że w przyszłym roku trampoliny ziemne będą równie chętnie wybierane, co w tym. Tymi krótkimi słowami chcemy podziękować wszystkim naszym klientom i przypominamy, że jeśli poszukujecie naprawdę ciekawych trampolin, to zajrzyjcie do Jumpo. Zawsze pomożemy Wam wybrać to, co najlepsze.

You don't have permission to register