Jumpo

Jeśli mają Państwo pytania, potrzebują pomocy, lub chcą podzielić się z nami Waszymi uwagami, prosimy o kontakt. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

JUMPO Trampoliny Ziemne

ul. J. Mireckiego 13A/7M
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel.: +48 799269994
e-mail: biuro@jumpo.pl

Trampoliny o specjalnych kształtach

Lubisz wybierać oryginalne rozwiązania? Doskonale trafiłeś! Trampoliny specjalne to rodzaj produktów przeznaczonych dla tych, którym znudziły się standardowe formy aranżacji placów zabaw czy innego typu parków rozrywki. Przedstawiamy najbardziej nietypowe kształty trampolin, które można umieszczać zarówno jako odrębne atrakcje, jak i łączyć je ze sobą, tworząc niezwykłe konstrukcje przeznaczone do wielogodzinnej zabawy. Proponujemy m.in. trampoliny w kształcie listka, beczki czy pół beczki. Po połączeniu z formami bardziej standardowymi możemy uformować kształt zwierzęcia, pojazdu lub dowolny inny w zależności od kreatywności aranżera. Są to trampoliny ziemne, co oznacza, że w celu ich zamontowania należy wkopać je w ziemię – to bardzo proste i nieinwazyjne rozwiązanie. Nasze skocznie specjalne mają niewielki rozmiar, dlatego sprawdzą się nawet na małych placach zabaw. Są niezwykle wytrzymałe i w pełni bezpieczne w użytkowaniu, o czym świadczą certyfikaty wydane za spełnienie restrykcyjnych norm PN-EN 1176 oraz PN-EN 1177. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi trampolinami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Trampoliny ziemne o specjalnych kształtach – postaw na kreatywność!

Dzięki unikalnej budowie elementów trampolin ziemnych o specjalnych kształtach można tworzyć dowolne, modułowe kombinacje, takie jak ścieżki, łuki, pętle itp. W naszej ofercie znajdą się trampoliny ziemne na publiczny plac zabaw, idealne do przedszkoli i parków. Różnorodność kształtów, wielkości oraz kolorów pozwoli stworzyć wyjątkowe kompozycje, niespotykane dotąd nigdzie indziej! W naszej ofercie trampolin o specjalnych kształtach można znaleźć:

  • listek,
  • ćwierćokrąg,
  • półokrąg,
  • beczkę,
  • pół beczkę.

Wyróżnij swoją przestrzeń!

,

You don't have permission to register