Jumpo

Jeśli mają Państwo pytania, potrzebują pomocy, lub chcą podzielić się z nami Waszymi uwagami, prosimy o kontakt. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

JUMPO Trampoliny Ziemne

ul. J. Mireckiego 13A/7M
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel.: +48 799269994
e-mail: biuro@jumpo.pl

Najdłuższa trampolina ziemna Gdynia

Atrakcje nad morzem dla dzieci

Wyjazd nad morze każdy rozumie w nieco inny sposób. Dla jednych jest to chwila wytchnienia, kiedy to leżąc na plaży, mogą rozkoszować się blaskiem promieni słonecznych. Inni z kolei preferują kąpiel w morzu, czy wieczorne spacery po wydmach. Z reguły zupełnie inaczej wygląda też podróż, kiedy jedziemy z dziećmi. Zazwyczaj nie potrafią one wysiedzieć w miejscu — są ciekawe świata i co rusz muszą robić coś nowego, interesującego. Na jakie atrakcje mogą liczyć zatem nad polskim morzem?

Obiekty warte zobaczenia — muzea, zabytki, tarasy widokowe

W zależności od zainteresowań dziecka i oczekiwań rodziców atrakcje mogą przybierać różne formy. Jedną z nich jest zwiedzanie, które pozwala poznać ciekawe miejsca, zabytki, obejrzeć krajobraz i zaznajomić się z historią. Takich miejsc także nie brakuje na północy naszego kraju. Wśród nich można wyróżnić między innymi:

– Okręt wojenny ORP Błyskawica – jest to polski niszczyciel zacumowany w Gdyni. Zbudowano go w latach 1935-1936 na potrzeby Polskiej Marynarki Wojennej. Okręt jest ogromny i posiada tradycyjne wyposażenie. Można go zwiedzać razem z przewodnikiem.

– Muzeum Figur Woskowych – niezwykłe miejsce, w którym można natrafić na znane postacie z filmów, bajek czy nawet z rzeczywistości, a wszystkie są wykonane z wosku. Profesjonalnie odwzorowane figury można oglądać w Sopocie, Kołobrzegu, Łebie czy Międzyzdrojach.

– Muzeum Bursztynu – jedno z kilku takich muzeów w Polsce, które skrywa w sobie morskie skarby. Można je podziwiać m.in. w Gdańsku. Przygotowane eksponaty potrafią zadziwić każdego. Z bursztynów tworzy się nie tylko piękne naszyjniki, bransolety czy wisiorki, ale też przedmioty codziennego użytku.

– Muzeum II Wojny Światowej – idealne miejsce dla miłośników historii. W Gdańsku znajduje się wystawa broni i sprzętu używanego przez jednostki wojskowe w czasie wojny. Eksponaty robią wrażenie i pozwalają dowiedzieć się wielu ciekawostek o militarnym wyposażeniu.

– Olivia Star, taras widokowy – nie można go ominąć, będąc w Trójmieście. To liczący 180 metrów wysokości wieżowiec znajdujący się w Gdańsku. Z tarasu widokowego rozciąga się przepiękny widok, a wewnątrz budynku znajdują się restauracje i piętra biurowe.

Miejsca do zabawy — parki rozrywki, trampoliny, aquaparki

Dzieci, które nie wyszaleją się na wakacjach, nie będą wspominać ich zbyt dobrze. Każdy potrzebuje chwili rozrywki, a w szczególności najmłodsi. Warto więc zabrać dzieci do parków rozrywki, na trampoliny, czy do aquaparków — tego typu atrakcji nie zabraknie nad polskim morzem. Do nich można zaliczyć na przykład:

– Parki trampolin ziemnych – trampoliny ziemne to jedna z ciekawszych form rozrywki w Międzyzdrojach. Gwarantują wiele godzin niezapomnianej zabawy na świeżym powietrzu. Nie są to pojedyncze trampoliny, ale całe zestawy o różnych kształtach, które razem tworzą fascynujące tory do skakania. Do parku trampolin ziemnych można wejść tak naprawdę z ulicy i nie martwić się o bezpieczeństwo maluchów. Okrągłe, kwadratowe czy wielokształtne trampoliny ziemne to zabawa dla całej rodziny.

– Aquapark – w Sopocie znajduje się jeden z najpopularniejszych aquaparków, gdzie na miłośników kąpieli czeka mnóstwo atrakcji. Zarówno basen wewnętrzny, jak i zewnętrzny, są gwarancją, że ani dzieci, ani dorośli nie odczują nudy. Wśród atrakcji przygotowanych w aquaparku można znaleźć m.in.: „dziką rzekę”, zjeżdżalnie, strefy dla najmłodszych i wiele więcej.

– Centrum rozrywki Loopy’s World – jest to „małpi gaj” w Gdańsku, czyli zestawienie torów przeszkód, labiryntów, zjeżdżalni, tuneli i dziesiątek innych atrakcji, dzięki którym dzieci zapamiętają wyjazd na bardzo długo. Cały obiekt ma aż 3000 m² powierzchni, dlatego z pewnością miejsca tam nie zabraknie.

trampoliny w Gdyni trampoliny w Gdyni

Atrakcja nie tylko dla turystów — park trampolin w Gdyni

Ciekawych form rozrywki szukają bardzo często nie tylko przyjezdni, ale też sami mieszkańcy nadmorskich regionów. Uniwersalna atrakcja dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych znajduje się w Gdyni. Są to trampoliny ziemne, o których wspominaliśmy już wcześniej. Dlaczego do nich wracamy? Chcemy zaprezentować interesującą realizację, którą przygotowano we współpracy z naszą firmą — Jumpo. Park to aż około 500 m² powierzchni zagospodarowanej pod wspaniałą zabawę. Znajduje się w nim 8 trampolin, kilka mniejszych i jedna mająca aż 7 metrów długości. Nie trzeba kupować żadnych biletów wstępu ani rezerwować wizyt. Zarówno mieszkańcy, jak i turyści, mogą wejść do parku prosto z chodnika czy ścieżki rowerowej. Trampoliny ziemne zostały podzielone na strefę mniejszą i większą, idealnie przystosowaną dla najmłodszych dzieci. W ten sposób można aktywnie spędzić czas całą rodziną na świeżym powietrzu.

Oprócz tego nad morzem można odwiedzić nowoczesne planetarium, zobaczyć stadion Energa Arena, a także wspólnie ze swoimi pociechami udać się do Wydziału Zabaw. Czekać będą tam na nich dziesiątki pomysłów na kreatywną naukę i eksperymenty. Planując podróż do Trójmiasta i jego okolic, warto zarezerwować sobie więcej czasu wolnego — żeby zdążyć pobawić się w parkach trampolin ziemnych, zwiedzić interesujące muzea i zobaczyć fascynujące widoki.

You don't have permission to register