Jumpo

Jeśli mają Państwo pytania, potrzebują pomocy, lub chcą podzielić się z nami Waszymi uwagami, prosimy o kontakt. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

JUMPO Trampoliny Ziemne

ul. J. Mireckiego 13A/7M
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel.: +48 799269994
e-mail: biuro@jumpo.pl

Żółte trampoliny ziemne o różnych kształtach

Słoneczne safari, a może rajska wyspa? Nie bujamy w obłokach — to po prostu to, o czym myślimy, widząc żółte trampoliny! Niejednokrotnie pokazaliśmy, że z naszą pomocą jesteś w stanie stworzyć naprawdę świetnie wyglądający plac zabaw, zarówno ten przydomowy, jak i miejski. Gwarantujemy, że tak będzie i w tym przypadku. Żółta trampolina to dodatkowe urozmaicenie niejednej strefy zabaw. Wystarczy odrobina kreatywności oraz chęć stworzenia czegoś wyjątkowego, tętniącego energią i rozbrzmiewającego głosem bawiących się dzieci.

Aranżacje: rajska wyspa i owocowy raj

Środek lata — piękne, bezchmurne i słoneczne niebo… To czas najwyższy, by udać się na wakacje. Ale spokojnie, bo to właśnie na Twój plac zabaw trafią tegoroczni wczasowicze. Jak to możliwe? Ano przecież Twoja żółta trampolina zamieniła przestrzeń wokół w piaszczystą plażę, którą słońce nagrzało do takiego stopnia, że nie sposób na niej stanąć! Nie obejdzie się więc bez skakania ;-). Efekt wizualny rajskiej wyspy spotęguje dołączenie do żółtych trampolin modeli w innych kolorach, udających bezkresny ocean czy obszary zielone. Na placu nie może też zabraknąć budki ratownika tudzież wieży obserwacyjnej.

Miałeś kiedyś okazję skakać po owocach? Brzmi dość… Dziwnie. Ale czemu by tego nie spróbować? Hola hola! Odłóż tego banana! Mamy na myśli żółtą trampolinę, której może i nieco brakuje do prawdziwego owocu, ale spójrz tylko: czy nie przypomina Ci ona trochę cytryny? Możesz domalować na powierzchni przy niej gałązkę z listkiem i owoc gotowy! Trampolina żółta stanowi element aranżacyjny owocowego raju razem z jabłkiem czy pomarańczą, stworzonymi przy pomocy innych trampolin. Takie zestawienie gwarantuje wielogodzinną rozrywkę na placu zabaw!

You don't have permission to register