Jumpo

Jeśli mają Państwo pytania, potrzebują pomocy, lub chcą podzielić się z nami Waszymi uwagami, prosimy o kontakt. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

JUMPO Trampoliny Ziemne

ul. J. Mireckiego 13A/7M
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel.: +48 799269994
e-mail: biuro@jumpo.pl

Zielone trampoliny ziemne ogrodowe

Uwielbiasz obcować z naturą? W takim razie z pewnością chcesz i w tym nurcie stworzyć swój niesamowity plac zabaw. My mówimy: żaden problem! Być może już słyszałeś, ale w naszej ofercie znalazła się zielona trampolina. Na pierwszy rzut oka wygląda tak jak każdy z naszych modeli. Ale kiedy odkryjesz, jaka drzemie w niej moc urzeczywistniania pragnień, przyznasz, że jest ona niezwykła. Koniec z marzeniami! Czas sprawić, że Twój plac zabaw zacznie tętnić energią! Czy trampolina zielona stanie się brakującym ogniwem owocowego raju? A może dzieci będą skakać po niej niczym konik polny ze źdźbła na źdźbło?

Aranżacje: zielona polana i owocowy raj

Cyt cyt, cyt cyt… Cóż to takiego?! Czy to przypadkiem nie konik polny? Nawet on pomylił zieloną aranżację placu zabaw ze swoim naturalnym miejscem występowania ;-). Ale nic nie szkodzi, nawet jak sobie pójdzie, na placu wciąż nie zabraknie skoczków przeskakujących z trampoliny na trampolinę. A od tak energicznej zabawy dzieli Cię jeden krok. Stwórz plac zabaw przypominający polanę, wykorzystując w tym celu różnokształtne, zielone trampoliny i inne akcesoria do zabawy.

Przeglądałeś już nasze inne trampoliny? Może widziałeś wzmiankę o owocowym raju? Jeśli nie, to już spieszymy z wytłumaczeniem! Wyobraź sobie gigantyczny kosz pełen rozmaitych owoców, który na złość (lub też nie) przewrócił się, a wszystkie smakołyki rozsypały się właśnie na Twój plac zabaw. Jest wśród nich pomarańcza, cytryna, ale i zielone jabłko! A to jabłko to właśnie Twoja przyszła trampolina :-). Domaluj na powierzchni placu gałązkę z listkiem lub inne urozmaicenia, a trampolina ogrodowa zielona momentalnie zamieni się w jabłuszko. Koniecznie połącz ją z innymi „owocami”!

You don't have permission to register