Jumpo

Jeśli mają Państwo pytania, potrzebują pomocy, lub chcą podzielić się z nami Waszymi uwagami, prosimy o kontakt. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

JUMPO Trampoliny Ziemne

ul. J. Mireckiego 13A/7M
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel.: +48 799269994
e-mail: biuro@jumpo.pl

Trampoliny ziemne pomarańczowe

Stwórz niezwykłą aranżację miejskiego lub przydomowego placu zabaw! Chcesz zaprojektować atrakcje, które przyciągną całe rodziny? Odnosisz wrażenie, że w Twojej wizji czegoś brakuje? Pomarańczowa trampolina będzie dopełnieniem kreatywnego pomysłu połączenia świetnej zabawy z przyjemną dla oka kompozycją. Jak ją wykorzystać? Zdziwisz się, jakie to proste. Spójrz oczami dzieci i tak jak oni — daj się ponieść fantazji! My od siebie możemy zaproponować dwie niezwykłe aranżacje: owocowy raj i zaczarowany ogród.

Aranżacje: owocowy raj i zaczarowany ogród

W owocowym raju nie mogło zabraknąć pomarańczy. A czymże by ona była, jak nie subtelnie wkomponowaną trampoliną? To rozwiązanie stanowiące element całej aranżacji. Jeśli planujesz stworzenie kolorowego, przyciągającego uwagę placu zabaw, to bez dwóch zdań powinna znaleźć się na nim trampolina pomarańczowa imitująca prawdziwy owoc. Na powierzchni wokół trampoliny możesz domalować ogonek i listek pomarańczy, aby uwydatnić zamierzony efekt. Jeśli włączysz do swojego projektu trampoliny w innych kolorach, a do tego ustawisz inne atrakcje dla dzieci, owocowy raj będzie rzeczywistym rajem dla najmłodszych!

A co z zaczarowanym ogrodem? Pomarańczowy jest jednym z podstawowych kolorów wielu pięknych kwiatów. Czemu by nie wykorzystać go, aranżując polanę kwitnących roślin, które stają się oazą dla oczu niejednego bywalca placów zabaw? Pomarańczowa trampolina może być środkiem kwiatu, z kolei jego płatki i łodyga mogą zostać domalowane bądź stworzone przy pomocy innych trampolin. Skacząc z kwiatka na kwiatek, dziecko będzie mogło poczuć się niczym sympatyczna pszczółka i jej wierny kompan z bajki!

You don't have permission to register