Jumpo

Jeśli mają Państwo pytania, potrzebują pomocy, lub chcą podzielić się z nami Waszymi uwagami, prosimy o kontakt. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

JUMPO Trampoliny Ziemne

ul. J. Mireckiego 13A/7M
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel.: +48 799269994
e-mail: biuro@jumpo.pl

Trampoliny ziemne pomarańczowe

Stwórzcie niezwykłą aranżację miejskiego lub przydomowego placu zabaw! Chcecie zaprojektować atrakcje, które przyciągną całe rodziny? Odnosicie wrażenie, że w Waszej okolicy brakuje atrakcyjnych terenów rekreacji? Postawcie na energetyzujący kolor pomarańczowej trampoliny. Żywy kolor pobudzi Was do podejmowania aktywności fizycznej oraz urozmaici przestrzeń miejską. Pomarańczowa trampolina będzie dopełnieniem kreatywnego pomysłu połączenia świetnej zabawy z przyjemną dla oka kompozycją. Jak ją wykorzystać? To proste. Spójrzcie na świat oczami dzieci i tak jak one – dajcie się ponieść fantazji! Jako producent trampolin możemy zaproponować Wam dwie niezwykłe aranżacje z naszymi produktami: owocowy raj oraz zaczarowany ogród.

Aranżacje: owocowy raj i zaczarowany ogród

W owocowym raju nie mogło zabraknąć pomarańczy. Energetyzująca, pomarańczowa trampolina to rozwiązanie stanowiące element całej aranżacji. Jeśli planujecie stworzyć kolorowy, przyciągający uwagę plac zabaw, to bez dwóch zdań powinna znaleźć się na nim trampolina pomarańczowa symbolizująca ten owoc. Na powierzchni wokół trampoliny możecie domalować ogonek i listek pomarańczy, aby uwydatnić zamierzony efekt. Jeśli włączymy do tego projektu trampoliny w innych kolorach oraz inne atrakcje dla dzieci, owocowy raj będzie rzeczywistym rajem dla najmłodszych!

A co z zaczarowanym ogrodem? Pomarańczowy jest jednym z podstawowych kolorów wielu pięknych kwiatów. Czemu by nie wykorzystać go, aranżując polanę kwitnących roślin, które stają się oazą dla oczu niejednego bywalca placów zabaw? Pomarańczowa trampolina może być środkiem kwiatu, z kolei jego płatki i łodyga mogą zostać domalowane bądź stworzone przy pomocy innych kształtów trampolin. Skacząc z kwiatka na kwiatek, dziecko będzie mogło poczuć się niczym sympatyczna pszczółka.

TRAMPOLINA POMARAŃCZOWA – ENERGIA PŁYNĄCA Z ZABAWY

Trampoliny Jumpo w energetycznym kolorze są gwarancją wspaniałych i bezpiecznych przeżyć. Pomarańczowy design nie tylko przyciąga wzrok, ale również podkreśla radość oraz dodaje energii każdemu Waszemu skokowi. Jako producent trampolin możemy zagwarantować bezpieczeństwo, a także solidność wszystkich konstrukcji. Z naszą pomocą przekształcicie każdy plac zabaw lub ogród przydomowy w miejsce pełne kolorów i radości!

You don't have permission to register