Jumpo

Jeśli mają Państwo pytania, potrzebują pomocy, lub chcą podzielić się z nami Waszymi uwagami, prosimy o kontakt. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

JUMPO Trampoliny Ziemne

ul. J. Mireckiego 13A/7M
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel.: +48 799269994
e-mail: biuro@jumpo.pl

Trampoliny ziemne niebieskie

Plac zabaw rodem z bajki? Żaden problem! Oto niebieska trampolina — brakujący element Twojej wizji o miejscu tętniącym energią i źródle śmiechu roznoszącego się po całej okolicy. Stwórz swojemu dziecku strefę, w której zabawa będzie grała pierwsze skrzypce, a efekt wizualny gotowego projektu wręcz zahipnotyzuje Cię na kilka godzin. A może konstruujesz publiczny plac zabaw? Tym bardziej powinieneś zabłysnąć, wykorzystując aranżacje z udziałem niebieskiej trampoliny. Nie odgonisz się od klientów! Ale chwila moment, do czego może Ci posłużyć niebieska trampolina? Co powiesz na otoczoną fosą fortecę?

Aranżacje: strzeżona forteca

Odzyskaj utracone ziemie! Zły król zasiadł na tronie, a jedyna droga, by dostać się do jego zamku, wiedzie przez fosę otaczającą całą fortecę! Trampolina niebieska to świetny pomysł, by odwzorować wodę — na przykład tę, która roztacza się wokół serca placu zabaw. Zjawiskowo będzie wyglądała konstrukcja w kształcie zamku, wokół której ułożone zostaną prostokątne, niebieskie trampoliny. Bez dwóch zdań dzieci ruszą na podbój fortecy, wykorzystując do tego skoczną fosę ;-). Trampolinę udającą wodę można też wykorzystać w formie rzek lub jezior.

You don't have permission to register